Jestliže se vám tento newsletter nezobrazuje správně, klikněte prosím ZDE.

Krkonoše a podkrkonoší
Miloš Šálek

Krkonoše - jedinečné navenek, přátelské uvnitř

Krkonoše a podkrkonoší

Známe výherce razítkovací hry "Po stopách Krakonoše"

Dárkový poukaz v hodnotě 5.000 Kč na služby v Resortu sv. František ve Špindlerově Mlýně má svého šťastného majitele! Je jím jedenáctiletý turista Vašík Ř. z Prahy 7. Z výhry měl opravdu radost a těší se na příjemně strávené chvíle se svými blízkými. Soutěžte dále a sledujte náš Facebook - Krakonoš už má "v rukávu" další krásné ceny, o které se bude hrát.


Více informací
Známe výherce razítkovací hry
Udělejte si výlet na Benecko!

Udělejte si výlet na Benecko!

Benecká Lufťákova stezka se letos rozrostla o dalších 5 stanovišť. Umístění posledního, pátého a zcela odloučeného stanoviště, ze kterého je nádherný výhled, je v mapě záměrně utajeno. Nachází se tu největší trpaslík na světě - Trpaslík Vejral a těší se na vaši návštěvu. Přijeďte si užít podzimní Benecko, nebudete litovat!


Více informací

V Trutnově otevřeli nové Středisko volného času

Nabídka prostoru je široká nejen pro vnitřní volnočasové aktivity, ale i trávení volného aktivního času na čerstvém vzduchu. Venkovní prostory zdobí stávající stromová zeleň, ve které je dobrodružné hřiště a lanový park. Naleznete tu dřevěné altány, ohniště, mlhoviště, asfaltovou plochu s venkovní tribunou a zázemí pro připojení mobilních zářízení. Nejen maminky s malými dětmi rády využijí kavárnu s přilehlým venkovním dětským hřištěm. Necháte se zlákat k návštěvě?


Více informací
V Trutnově otevřeli nové Středisko volného času
Kam na školní nebo seniorský výlet? Na Stezku!

Kam na školní nebo seniorský výlet? Na Stezku!

Na Stezce korunami stromů Krkonoše opravdu hodně přemýšleli, čím by zpříjemnili školákům jejich návrat do školy a seniorům nadcházející podzimní dny. A přišli na to! Skupiny školáků i seniorů nad 15 osob mají snížené vstupné na osobu a ještě větší skupiny mají nárok na dvě volné vstupenky za každých 25 platících osob jako bonus. Během celého října a listopadu pak mohou skupiny školáků i seniorů využít služby průvodců ze Správy Krkonošského národního parku zcela zdarma, stačí je objednat předem. Užijte si tu nejlepší a nejbarevnější učebnu pod širým nebem!


Více informací

Přijměte pozvánku na exkurzi a seminář

V rámci projektu „Po stopách regionální výroby a tradice v polsko-českém regionu Jelenohorské kotliny, Jizerských hor a Krkonoš, realizovaném v rámci Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko (1.3.2019 – 28.2.2021), CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001827,“ zveme srdečně pracovníky informačních center, recepcí a průvodců na seminář a dvoudenní exkurzi, které se budou konat ve dvou říjnových termínech.


Více informací
Přijměte pozvánku na exkurzi a seminář
Nenechte se překvapit – sledujte omezení na cestách

Nenechte se překvapit – sledujte omezení na cestách

Správa Krkonošského národního parku v zimních měsících dočasně zakazuje vstup z důvodu ochrany přírody na komunikace vedoucí k přezimovacím objektům a krmelištím. Ostatní omezení vyplývají z prací probíhajících na cestách. Pokud je cesta označena jako "uzavřená," tak po ní není možné procházet a není možné ji ani obejít. Pokud je označena "omezení průchodu," je uvedený úsek staveništem, kde mohou být zhoršené podmínky průchodu, ale v zásadě je daný úsek možné projít nebo těsně podél staveniště obejít. 


Více informací

Přijměte pozvání na Medové slavnosti do Špindlerova Mlýna

Nenechte si ujít tradiční lidový řemeslný jarmark pod širým nebem. Můžete se těšit na barevné podzimní listí, vůni medoviny a sladkého medu, přehlídku tradičních řemesel, umění našich babiček, podzimní dílny pro děti a hudbu k poslechu i tanci. Zavítejte 26. října do Špindlerova Mlýna a užijte si perfektní den!


Více informací
Přijměte pozvání na Medové slavnosti do Špindlerova Mlýna
TOP akce v Krkonoších – říjen 2019

TOP akce v Krkonoších – říjen 2019

Měsíc říjen vkročil do hor a pestrými barvami obléká přírodu do podzimního hávu. Ještě nenastal čas uchýlit se do tepla domovů, neboť jsme pro vás připravili bohatý výběr akcí pro všechny věkové kategorie. Užijte si krásné podzimní dny!


Více informací
Krkonoše a podkrkonoší

Zůstaňte s námi v kontaktu!

Posílejte snímky z Krkonoš, označujte sebe, nás i vámi dosažené turistické cíle a oblíbená místa, sdílejte s námi svoje zážitky a radosti, případně se podělte i o to, s čím jste nebyli spokojeni. Spravujeme webové stránky, Facebook, Instagram a jsme tu pro vás!Krkonoše a podkrkonoší

Facebook Twitter Google+

Krkonoše - svazek měst a obcí
Zámek 1
543 01 Vrchlabí

E-mailsvazek@krkonose.eu

WWWwww.krkonose.eu

Odrážka Unikátní Krkonoše
Odrážka Turisté a cyklisté vítejte
Odrážka Lyžařský ráj
Odrážka Krkonoše pro všechny
Odrážka Hory zážitků
Odrážka Služby a doprava

Odrážka Newsletter
Odrážka Archiv

Krkonoše a podkrkonoší

Pokud chcete zrušit zasílání e-mailů, klikněte na tento odkaz: ZDE