Jestliže se vám tento newsletter nezobrazuje správně, klikněte prosím ZDE.

Krkonoše a podkrkonoší
SkiResort ČERNÁ HORA - PEC

Krkonoše – jedinečné navenek, přátelské uvnitř

Krkonoše a podkrkonoší

Pyrotechnika do národních parků nepatří!

Blíží se přelom roku a proto bychom vám rádi připomněli, že na celém území našich národních parků je zakázáno používat zábavní pyrotechniku. Užijte si přírodu bez hluku a blýskání a pokud máte rádi ohňostroje, zůstaňte ve městech a obcích. Děkujeme všem, kteří tento zákaz respektují!


Více informací
Pyrotechnika do národních parků nepatří!
Děkujeme všem našim partnerům!

Děkujeme všem našim partnerům!

Jdete společně s námi dopředu, pomáháte nám v realizaci projektů na podporu cestovního ruchu, uvádíte do života vydávání regionálních propagačních materiálů a podílíte se na prezentaci Krkonoš na tuzemských i zahraničních veletrzích a výstavách. A to i v této složité době. Naši milí partneři, děkujeme, že jste s námi!


Více informací

Posíláme gratulaci firmě Rautis do Poniklé

Dne 17. prosince 2020 bylo řemeslo výroby perličkových ozdob zapsáno na Reprezentativní seznam nehmotného kulturního dědictví lidstva UNESCO. Zápis na seznam nehmotného světového dědictví je velkým úspěchem této manufaktury, která unikátní výrobu zastřešuje. Lidé, kteří pro ni pracují, vyrábějí tradičními postupy a s láskou ozdoby, které jsou identické s těmi, jež skláři podomácku vyráběli před více než 100 lety. Srdečně gratulujeme! 


Více informací
Posíláme gratulaci firmě Rautis do Poniklé
Přinášíme informace pro skialpinisty

Přinášíme informace pro skialpinisty

Na co si dát pozor, co si vzít s sebou, jaká čísla si uložit do svého mobilního telefonu a kam se vlastně vydatSpráva KRNAP pro vás má odpovědi na tyto a další otázky. My ještě doporučíme stažení aplikace Záchranka, která slouží jednoduchým způsobem ke kontaktování záchranářů, k edukování praktik první pomoci a k lokalizaci.


Více informací

Vydýchejte se na zimní túře!

Pohyb na čerstvém vzduchu je povolen! Příroda je povolena! A ta krkonošská vás i v zimě uchvátí. I přes všechna omezení máte možnost užít si báječný den v našich krásných horách. Pomůžeme vám ho naplánovat!


Více informací
Vydýchejte se na zimní túře!
Přijměte pozvání do Harrachova!

Přijměte pozvání do Harrachova!

Nejstarší fungující sklárna v Čechách Sklárna a minipivovar Novosad & syn vás zve k virtuální návštěvě. Kdo z vás měl někdy možnost podívat se "pod pokličku" tomuhle řemeslu, dá nám za pravdu, že je to opravdu něco úžasného. Ručně foukané nápojové sklo odtud putuje až za oceán. Vy se pro krásné české skleničky zastavte přímo u mistrů – v Harrachově. Na zdraví!


Více informací

Roční kalendář akcí v Krkonoších 2021

Přinášíme vám přehled kulturních, společenských a sportovních akcí, které se v Krkonoších každoročně konají. Vzhledem k epidemiologické situaci v zemi počítejte s tím, že některé akce budou zrušeny nebo posunuty. V návaznosti na pozdější rozvolňování vládních opatření si prosím ověřte konkrétní datum pořádání akce přímo u pořadatele. Přejeme vám plno nádherných zážitků!


Více informací
Roční kalendář akcí v Krkonoších 2021
Krkonoše a podkrkonoší

Navrhněte, kdo by měl získat Cenu ředitele Správy KRNAP

Správa KRNAP chce již jedenáctým udílením Ceny ředitele Správy Krkonošského národního parku vyzdvihnout konkrétní osobnosti, které svou prací, výkony či občanskými aktivitami představují či představovaly významný přínos pro Krkonošský národní park či Krkonoše jako region.

Napadá vás někdo z vašeho okolí, kdo by si tuto cenu zasloužil? Nominujte jej!

Více informací naleznete zde. Krkonoše a podkrkonoší

Facebook Twitter Google+

Krkonoše - svazek měst a obcí
Zámek 1
543 01 Vrchlabí

E-mailsvazek@krkonose.eu

WWWwww.krkonose.eu

Odrážka Unikátní Krkonoše
Odrážka Turisté a cyklisté vítejte
Odrážka Lyžařský ráj
Odrážka Krkonoše pro všechny
Odrážka Hory zážitků
Odrážka Služby a doprava

Odrážka Newsletter
Odrážka Archiv

Krkonoše a podkrkonoší

Pokud chcete zrušit zasílání e-mailů, klikněte na tento odkaz: ZDE