Jestliže se vám tento newsletter nezobrazuje správně, klikněte prosím ZDE.

Krkonoše a podkrkonoší
Hana Jampílková

Krkonoše - jedinečné navenek, přátelské uvnitř

Krkonoše a podkrkonoší

Výlet Pojizerským Pacifikem zaujme malé i velké

Stáhněte si novou mapu, vezměte děti, kamarády nebo známé a vydejte se na výlet regionální železniční tratí. Mapa je doplněna o tipy na pěší výlety po méně známých místech. Zastavte se během výletu například  v malebné Jilemnici, nebo si udělejte krátkou procházku v Horní Branné kolem rybníků.


Více informací
Výlet Pojizerským Pacifikem zaujme malé i velké
Přijměte pozvánku na horskou procházku v okolí Vysokého nad Jizerou

Přijměte pozvánku na horskou procházku v okolí Vysokého nad Jizerou

Máte rádi romantické procházky v přírodě, kde vás nečekají davy turistů? Tak to si během dnešního putování přijdete na své. Zcela nový díl Výleťáku je plný pozitivních emocí, nádherných výhledů a poznávání nových míst. A pozor, počasí na horách dokáže být pěkně nepředvídatelné, tak určitě nepodceňte přípravu a do batohu si na cestu přibalte pláštěnku a něco na převlečení.


Více informací

Lovci odpadků jsou v plné zbroji

Správa KRNAP v květnu odstartovala kampaň "Není zvěř jako zvěř." Jejím cílem je upozornit návštěvníky parku, aby dbali na to, že po nich v přírodě nesmí zůstávat odpadky. Příroda si s nimi totiž sama nedokáže poradit. Sociální sítě jsou hlavním komunikačním kanálem kampaně, a to i díky možnosti komunikovat spontánní edukační a informační obsah zábavnou formou. Pojďme se stát lovci odpadků i my!


Více informací
Lovci odpadků jsou v plné zbroji
Vydejte se s námi na kolo!

Vydejte se s námi na kolo!

Během léta pro vás natočíme další trasy z brožury "Krkonoše na kole." Na Youtube jich už pěknou řádku najdete a my věříme, že si námi doporučené výlety užijete minimálně tak jako my. Celé prázdniny jezdí denně Krkonošské cyklobusy, které vám společně s lanovkami pomohou k tomu, aby vaše síly vydržely až do konce. Tak vzhůru na kolo!


Více informací

U Čápa je krásně!

Oblíbená setkání infocenter plánujeme vždy na zajímavých místech, na kterých se i něco dozvíme a něco pěkného zažijeme. Tentokrát jsme navštívili areál U Čápa v Příchovicích. Můžete se tu ubytovat, dobře najíst, ochutnat zde vyráběné pivo, nebo zajít do muzea Járy Cimrmana. A pokud vystoupáte na Maják, nemine vás úžasný výhled do kraje. Řekněte sami, nezní to lákavě?


Více informací
U Čápa je krásně!
Rýbrcoul – budete se smát i bát, budete se radovat

Rýbrcoul – budete se smát i bát, budete se radovat

Neziskový spolek „Rýbrcoul – duch hor, z. s.“ se zaměřuje na osvětu, popularizaci a turismus vztažený k mýtickým a mystickým bytostem regionu Krkonoše v čele s Rýbrcoulem. Pořádá jedinečné zážitkové vlaky, různé akce, workshopy, přednášky a soutěže. Díky celoroční hře "Za poklady podzemí" se dozvíte spoustu zajímavých informací o dějinách těžby zlata, mědi, arseniku a uhlí v Krkonoších. Dostanete se na tajemná i krásná místa, o kterých jste možná vůbec nevěděli. A možná potkáte i Rýbrcoula, nebo nějakou jinou lesní bytost.


Více informací

Pojeďte za zvířátky!

Ve Špindlerově Mlýně si pro vás nachystali novou zábavně naučnou cyklostezku Jízda za zvířátky. Nahlédnete do světa obyvatel krkonošských lesů a dozvíte se víc o životě jednoho ze zvířátek, které můžete při troše štěstí i potkat na procházce krkonošskou přírodou. Celou cyklostezkou vás budou provázet Lesani, pozorovatelé zvířecího světa, kteří se za zvířata převlékají, aby je při pozorování nevyplašili. Naučných stezek je ale ve Špindlerově Mlýně, mnohem více, sami se přesvědčte.


Více informací
Pojeďte za zvířátky!
Harrachovské pivní slavnosti

Harrachovské pivní slavnosti

Přijměte pozvání na 16. ročník Harrachovských pivních slavností, které se konají v sobotu 20. července. Celý den můžete sledovat šikovné skláře při práci. Kromě toho budou na nádvoří připravené i tvořivé dílny s možností malování a rytí skla, různé soutěže a spousta krásných cen v tombole. I tentokrát bude připraven koutek s pouťovými atrakcemi, můžete se těšit na bohatý hudební program a půlnoční ohňostroj.


Více informací

TOP akce v Krkonoších – červenec 2019

Prázdniny jsou tu! Začínají dovolené, tábory, brigády a nejen to. Měsíc červenec bude plný prázdninových akcí. Přejeme vám krásně prožité letní dny a budeme rádi, když se s vámi na nějakém příjemném místě potkáme.


Více informací
TOP akce v Krkonoších – červenec 2019
Krkonoše a podkrkonoší

Soutěžte s Krkonošskou sezonou

V Krkonošské sezoně si nejen počtete, ale můžete vyhrát i skvělé ceny. A tentokrát můžete soutěžit dokonce třikrát. Dali byste přednost pobytu na Benecku v hotelu Skalka, nebo ve Špindlerově Mlýně, v krásném resortu, kde zaručeně naberete síly? Ve hře je ale mnohem více. Přejeme vám mnoho štěstí!

Více informací naleznete zde.Krkonoše a podkrkonoší

Facebook Twitter Google+

Krkonoše - svazek měst a obcí
Zámek 1
543 01 Vrchlabí

E-mailsvazek@krkonose.eu

WWWwww.krkonose.eu

Odrážka Unikátní Krkonoše
Odrážka Turisté a cyklisté vítejte
Odrážka Lyžařský ráj
Odrážka Krkonoše pro všechny
Odrážka Hory zážitků
Odrážka Služby a doprava

Odrážka Newsletter
Odrážka Archiv

Krkonoše a podkrkonoší

Pokud chcete zrušit zasílání e-mailů, klikněte na tento odkaz: ZDE